herbaty świata – smaki i aromaty

Dzięki temu będziemy rozpieszczać swe podniebienie idealnym smakiem oraz aromatem. Herbata czarnato napój, który pije prawie każdy człowiek. Każdy z nas ma swoje ulubione smaki, inni nie są zbyt wymagający. Jednak dajemy się porwać temu zapachowi, jaki daje nam herbata pu erh. Przeżywamy z nią niezapomniane chwile i lubimy się, nią dzielić z bliskimi. To niezwykle oryginalna herbata, która nie ma konkurencji, ponieważ jej niepowtarzalny smak wygrywa z każdą inną herbatą.

biała herbata posiada niezwykle intensywny jak dla tego rodzaju naparów aromat. Smak naparu posiada specyficzne słodkawe akcenty, podparte nutami trawiastymi i ziołowymi.
Zbiory tej wyjątkowej afrykańskiej herbaty odbywają się wczesną wiosną, kiedy nierozwinięte jeszcze listki i pączki okryte są srebrzystym meszkiem.
Proponujemy ją jako pozycję obowiązkową dla miłośników herbaty białe

herbaty owocowe to fantazyjne połączenie owoców: jabłka, papai, owocu czarnego bzu, maliny oraz truskawki w towarzystwie hibiskusa, delikatnych płatków słonecznika i aromatycznego bławatka. Z każdym kolejnym łykiem przenosi nas w cudowny klimat egzotyki. Wyśmienita do podawania jako słodki dodatek podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Ktokolwiek, kto choć raz, miał okazję wypić herbatę yerba mate, wie co oznacza perfekcyjny smak herbata zielona. Ten napój w zimowe dni, ogrzewa nasze całe ciało, dając nam maksimum przyjemności. Zdołamy delektować się jej smakiem, tyle razy dziennie na ile mamy ochotę. Za każdym razem smakuje tak samo dobrze.

Nie ma innej podobnej herbaty, która choć w malutkim procencie przypominała by jej smak. To zdecydowanie rzadkość na rynku handlowym z herbatami. Tak samo herbata rooibos, jak i yerba mate są wykonywane z należytą dbałością. Posiadają osobisty idealny smak i potrafią zachwycić nim, nawet najbardziej wybredną osobę. Rozkoszując się herbatą na co dzień, warto znaleźć dla siebie takie smaki, które będą mieć niebanalny charakter.

Niejeden z nas zaparza przynajmniej jedną herbatę dziennie. Dla innych to po prostu za mało. Dodatkowo są smakosze herbaty zielonej, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez tego napoju. Podniebienie herbaty, także ma znaczenie. Jeżeli pijemy ją z zainteresowaniem znaczy, że jest to właściwa herbata zielona dla nas. Warto kierować uwagę na zawartość herbaty, by nie rozczarować się jej smakiem.